Úvod Contestový tím OM0A OM0A IARU HF Championship

OM0A IARU HF Championship

40m a 15m antény

Tím OM0A sa zúčastnil IARU HF Championship v kategórii MS allband. Operátori: OM0AAO Viliam, OM0AAB Mišo, Gabo OM0AAG, Števo OM7KW, Igor OM6ACI a Janko OM8LA. Deklarovaný výsledok:

PásmoMódQSOBody za QSONásobiče
1,8MHzCW11113
1,8MHzSSB222416
3,5MHzCW990
3,5MHzSSB25241443
7MHzCW387210
7MHzSSB15126533
14MHzCW6314129
14MHzSSB18139537
21MHzCW4610012
21MHzSSB7718328
28MHzSSB5712322
SPOLU9071737233
SKÓRE404.721

Ďakujeme všetkým za spojenia a tešíme sa dopočutia v ďalších pretekoch!