введение OM0A Подготовка CQ WPX SSB

Подготовка CQ WPX SSB

Приготовление spiderbeamu
CQ WPX logo
CQ WPX logo

CQ WPX je pre oblasť strednej Európy veľmi vďačný contest, lebo umožňuje získať veľký počet násobičov z pomerne malej vzdialenosti. Napríklad získať päť násobičov z Nemecka cez 80m je zvyčajne ľahšie ako získať päť násobičov z Austrálie.

Tento rok sme sa rozhodli zúčastniť sa CQ WPX SSB contestu 24.-25.знак 2012 netradične v kategórii Multi-One (známej aj ako Multi-single). Táto kategória umožňuje mať len jeden vysielaný signál v danom čase a je obmedzený počet zmien pásiem v hodine. Je však tolerantná k menšiemu počtu operátorov. OM0A by tak mali obsluhovať traja operátori, ?????? OM0AAO, Oliver VK8DX a Rado OM0AMR. Посмотрим, koľko OM/OK sa nám podarí zalogovať tento rok. Ak nás chcete povzbudiť a podporiť, zavolajte nás na každom pásme, na ktorom nás budete počuť. Držíme palce a tešíme sa na spojenia!

Предыдущие статьиInv.Vee Strom
Следующая статьяCQ WXP SSB Contest OM0A 2012
Так как я начал регулярно участвовать в любительской гонке, первый отдельно для FM, то в клубе OM3RKP также на FM. От получения доступа к Клубу я сосредоточиться только на ту области, особенно Оспаривание (CQWW, IARU HF, SSB Liga, OMAC и другие) о чем я пишу om0a.cq.sk. Я также являюсь администратором европейского портала HAMradio. CQ.sk.