введение OM0A IARU ??????? 1 50Конкурс МГц

IARU ??????? 1 50Конкурс МГц

ДОЛЯ
G0KSC yagi na 6m

Tretí júnový víkend, 16.-17.júna od 14.00 UT do 14.00 UT, nás čaká IARU Region 1 50Конкурс МГц. Vymieňaný kód je zložený z RS(T) + por.čísla spojenia od 001 + lokátoru. Ten sa vyžaduje v šesťmiestnom tvare. V single kategórii nie je povolené použiť DX cluster, kto túto pomoc využije, bude zaradený medzi stanice viac operátorov.

Po niekoľkoročnej absencii som pripravil na tento veľmi zaujímavý contest aspoň jednoduchý setup: Президент Линкольн + HM XVRT + 4el.G0KSC yagi. Prvé víkendové testy boli sľubné, podmienky umožnili spojenia do viacerých EU krajín. Aj s QRP výkonom (C.. 4W) je možné robiť na 6m úspešné spojenia.

Uvidíme, koľko spojení OM0A z lokátora KN09dd nadviaže v IARU Region 1 50MHz conteste. Prajem príjemný víkend a teším sa dopočutia aj na 6m priatelia)!

ДОЛЯ
Предыдущие статьиPA MRF150 х 4
Следующая статьяBlíži sa IARU HF Championship
?????? OM0AAO / OM0A
Так как я начал регулярно участвовать в любительской гонке, первый отдельно для FM, то в клубе OM3RKP также на FM. От получения доступа к Клубу я сосредоточиться только на ту области, особенно Оспаривание (CQWW, IARU HF, SSB Liga, OMAC и другие).