introducción OM0A KOSS SB-40

KOSS SB-40

Koss SB-40

Ako contestový SSB operátor sú pre mňa veľmi dôležité slúchadlá s mikrofónomnáhlavná súprava. Najpodstatnejším kritériom pri viachodinovom použití je dobré pohodlie bez otlakov uší a hlavy. Moje obľúbené Manta MM40 mi vyhovujú perfektne, ale roky používania ich prakticky znehodnotili.

Na odporúčanie Jirku OK5IM som si objednal KOSS SB-40. Pasoval sa s rovnakým problémom a vyskúšal množstvo slúchadiel kým našiel vyhovujúce. Prvý dojem zo slúchadiel je výborný, skutočne sedia výborne. Sú väčšie ako MM40 a kábel je hrubší. Prednes slúchadiel je jasnejší s veľkou dynamikou. Odhlučnenie od okolitého prostredia nie je úplne dokonalé, ale badateľné. Pri šume a signáloch z príjmu však zaniká v pozadí.

Publicidad
Artículos anterioresCQ Mundial RTTY
Artículo siguienteCQ WW RTTY 2012 OM0A
Desde que empecé a participar regularmente en la carrera de aficionados, por separado para la primera VHF, más tarde en el club OM3RKP también VKV. Dado que el acceso a la asistencia técnica para trabajar en esta área sólo, principalmente la impugnación (CQWW, IARU HF, SSB Liga, Dippeth y otros) de que estoy escribiendo om0a.cq.sk. También soy el administrador del portal europeo HAMradio CQ.sk.