introducción OM0A Preparación CQ WPX SSB

Preparación CQ WPX SSB

COMPARTIR
spiderbeamu Preparación
CQ WPX logo
CQ WPX logo

CQ WPX je pre oblasť strednej Európy veľmi vďačný contest, lebo umožňuje získať veľký počet násobičov z pomerne malej vzdialenosti. Napríklad získať päť násobičov z Nemecka cez 80m je zvyčajne ľahšie ako získať päť násobičov z Austrálie.

Tento rok sme sa rozhodli zúčastniť sa CQ WPX SSB contestu 24.-25.marca 2012 netradične v kategórii Multi-One (známej aj ako Multi-single). Táto kategória umožňuje mať len jeden vysielaný signál v danom čase a je obmedzený počet zmien pásiem v hodine. Je však tolerantná k menšiemu počtu operátorov. OM0A by tak mali obsluhovať traja operátori, William OM0AAO, Oliver VK8DX a Rado OM0AMR. Uvidíme, koľko OM/OK sa nám podarí zalogovať tento rok. Ak nás chcete povzbudiť a podporiť, zavolajte nás na každom pásme, na ktorom nás budete počuť. Držíme palce a tešíme sa na spojenia!

COMPARTIR
Artículos anterioresInv.Vee Strom
Artículo siguienteCQ WXP SSB Contest OM0A 2012
William OM0AAO / OM0A
Desde que empecé a participar regularmente en la carrera de aficionados, por separado para la primera VHF, más tarde en el club OM3RKP también VKV. Dado que el acceso a la asistencia técnica para trabajar en esta área sólo, principalmente la impugnación (CQWW, IARU HF, SSB Liga, Dippeth y otros).